Video/Aksident në aksin Fier-Vlorë, 3 të plagosur, mes tyre 1 fëmijë

Mos i humb

Aksident rrugor në Tiranë/ Ndërron jetë 29 vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orën 10:00 të paradites ku një 29 vjeçar është përplasur me mbrojtësen...

Policia izraelite arreston guvernatorin e Kudsit

Policia izraelite ka arrestuar guvernatorin e Kudsit, Adnan Ghaith, transmeton (AA). Një video e publikuar nga Qendra e Informacionit...

Kinë/ 4 vdekje në Wuhan, 14 raste të reja të importuara

Koronavirusi filloi përhapjen në Kinë dhe tashmë është përhapur në të gjithë botën. Europa dhe SHBA po vuajnë shumë nga virusi vdekjeprurës...

Japoni, gjendje e jashtëzakonshme në 7 prefektura për shkak të COVID-19

Japonia sot ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme në të paktën 7 provinca, për herë të parë në historinë e vendit, për të...

Një aksident rrugor është shënuar në këto momente në aksin rrugor Fier-Vlorë, ndërsa nga të dhënat e para raportohet për 3 persona të plagosur, mes tyre edhe një fëmijë.

“BalkanWeb” mëson se në aksident është përfshirë një furgon dhe një makinë, ndërkohë Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për dokumentimin e saj. Të plagosurit kanë marrë dëmtime të lehta dhe aktualisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

SHBA, numri i të vdekurve nga COVID-19 tejkalon shifrën 11.000

Sipas të dhënave të Universitetit amerikan Johns Hopkins, numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në SHBA është rritur në...

Italia raporton 604 vdekje nga COVID-19, ulet numri i infektimeve

Italia ka njoftuar 604 raste të reja të vdekjeve nga koronavirusi i ri (COVID-19), duke e çuar numrin e përgjithshëm të vdekjeve...

Turqi, numri i vdekjeve nga COVID-19 rritet në 725

Turqia ka konfirmuar mbi 76 raste të vdekjeve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në 24 orët e fundit, duke e çuar në 725...

Kontingjenti i parë me ndihma mjekësore nga Turiqa mbërrin nesër në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë, përmes një njoftimi zyrtar, ka bërë të ditur se të mërkurën më 8 prill 2020, në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem...

COVID-19: Pas 76 ditëve Kina heq bllokimin në Wuhan

Pas 76 ditëve Kina ka hequr bllokimin në qytetin Wuhan, që ishte imponuar për të luftuar pandeminë e koronavirusit të ri (COVID-19).