VIDEO/ E tmerrshme, burri rrëmben 8-vjeçaren. Nëna thërret e tmerruar: Më ndihmoni

Mos i humb

Shkon në mbi 13 milionë numri i të infektuarve në botë me Covid-19

Numri i rasteve të reja i të infektuarve me Covid-19 vazhdon të rritet ndjeshëm. Sipas shifrave të publikuara nga universiteti John Hopkins...

PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas...

Hani në restorant, paguan ministri’, 50% ulje çmimesh në Mbretërinë e Bashkuar për të ristartuar ekonominë

Rishi Sunak, kancelar në qeverinë e kryeministrit britanik Boris Johnson ka paraqitur një paketë ndihme për vendin e prekur nga koronavirusi. Për...

Tabaku: Bastisja më e fundit e një qeverie të korruptuar me barrë në kurrizin e shqiptarëve

Ish deputetja e PD-së Jorida Tabaku, ka reaguar sërish përmes një statusi në facebook lidhur koncesionin për rrugën Milot-Fier.

Media britanike “Daily Mail” ka publikuar momentin e tmerrshëm, kur një 51-vjeçar rrëmben një 8-vjeçare. Në video, duket nëna e vajzës së mitur, e cila bërtet dhe kërkon ndihmë.

Rrëmbyesi u arrestua pak orë më vonë nga policia. Ai u gjet i zhveshur në një magazinë. Ai u identifikua si Michael Uebb, 51-vjeç. Në videon e publikuar, dëgjohet nëna duke bërtitur, pasi ia rrëmbyen vajzën.

Në polici, burri ka pranuar se ka rrëmbyer të miturën. Ai u dërgua në burg.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

BE: Nisni vaksnimin për gripin sezonal që tani në verë

Komision Europian ka këshilluar vendet anëtare të BE të nisin sa më shpejt vaksinimin për gripin sezonal të vjeshtës që tani në...

Me më shumë se 13 milion të infektuar në të gjithë botën, Amerika po mbyllet përsëri

Numri i rasteve të raportuara të infeksionit me koronavirus në botë tejkaloi 13 milion. Në vetëm pesë ditë, nga 8 korriku deri...

Në Rusi regjistrohen mbi 746 mijë raste infeksioni dhe më shumë se 11700 viktima Covid

Numri i rasteve me koronavirus deri më tani në Rusi është rritur në 746.369 ndërsa ai i të vdekurve në 11.770.

Iran, 199 vdekje nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Me 199 vdekjet e regjistruara gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Iran është rritur në 13.410 numri...

Kinë: Në ashensor gruaja pa simptoma Covid infekton 71 persona në 60 sekonda

Një grua asimptomatike në ashensor arriti të infektonte rreth shtatëdhjetë njerëz. Gruaja ishte kthyer nga Shtetet e Bashkuara dhe...