Video/ Vret gruan me shufër hekuri, vrasësi bën reagimin dramatik para policëve

Mos i humb

Eksperimenti ka treguar: Veganët janë më të mirë në krevat se “mishngrënësit”?

Urologu amerikan, Aaron Spitz, ka provuar që nëpërmjet eksperimentit me tre sportistë të konstatojë se si ndikon ushqimi në eksitimin seksual të...

Xhaferoviç: Përfaqësuesit e Republikës Sërpska t’u japin fund pengesave

Anëtari i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, Shefik Xhaferoviç u bëri thirrje përfaqësuesve të Republikës Sërpska (RS) që t'u japin fund pengesave, duke porositur...

Mbahet marshim kundër racizmit dhe terrorizmit në Hanau

Rreth 10 mijë persona marshuan në protestën kundër sulmit terrorist racist në qytetin Hanau të Gjermanisë (AA). Mijëra persona...

Iran, konservatorët kryesojnë në zgjedhjet parlamentare

Në bazë të rezultateve jozyrtare, në zgjedhjet për legjislaturën e 11-të parlamentare në Iran, krahu konservator po kryeson garën me një diferencë...

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Britani, ku një 51-vjeçar ka vrarë bashkëshorten e tij me një levë hekuri.

Por, ngjarja bëhet akoma më dramatike për faktin se vrasësi është shtirur në polici, sikur e kishte gjetur trupin e pajetë të bashkëshortes së tij jashtë shtëpisë.

Bëhet fjalë për shtetasin David Pomphret, një ekspert kompjuteri, i cili e ka goditur gruan e tij 49-vjeçare, Ann Maria, më shumë se 30 herë në kokë. “Daily Mail” ka publikuar momentin kur autori i krimit ka “aktruar” para policisë, duke u hequr sikur e kishte gjetur të vrarë gruan dhe madje ishte tmerruar.

Burri madje ishte shtirur përpara efektivëve sikur kishte dashur t’i jepte ndihmën e parë të shoqes. Por, njollat e gjakut të gjetura në çorapen e tij e kanë tradhtuar dhe në fund ai ka të vërtetën.

1 68 880x445 9

51-vjeçari pretendon se bashkëshortja ishte tallur me vajzën e tyre, duke e quajtur “një copë trashaluqe” e më pas edhe me performancën e tij seksuale.

Dhe kjo kishte bërë, sipas tij, që t’i erreshin sytë dhe ta godiste pa mëshirë në atë që e cilësoi si një “humbje të përkohshme kontrolli”. Çifti kishte 30 vjet bashkë.

- Reklamë -
- Reklamë -

Të fundit

Nga perimet deri tek mishi, sa minuta i duhet çdo ushqimi për t’u tretur

Ndikimi i tretjes në humbjen e peshës është shumë domethënës. Siç na u tha shumë herë, ne jemi ato që hamë

Lakra të fërguara dhe patate

Të jeni të sigurtë që e gjithë familja do e adhurojë. Më poshtë do të gjeni recetën e përgatitjes hap pas hapi

Studimi i ri: Varësia ndaj telefonave ndryshon strukturën e trurit, njejtë sikurse narkotikët

Shumica prej nesh këto ditë kemi telefona intelegjentë. Këto janë pajisje të jashtëzakonshme që na lejojnë të bëjmë më...

Përdoruesit e Samsung u trembën pasi pranuan një mesazh të çuditshëm në telefonat e tyre

Përdoruesit e Samsung kanë mbetur të habitur pasi morën njoftime të çuditshme. Përdoruesit e telefonit Galaxy në të gjithë...

Mblidhet sërish Task Forca e COVID-19, zyrtare: Nuk ka raste të konfirmuara me koronavirus në Shqipëri

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin...