Yuri Kim përshëndet vendimin e Bashës: Presim nga liderët e tjerë të njëjtën udhëheqje

Mos i humb

Shënohen raste të reja me COVID-19 në Kinë dhe Korenë e Jugut

Rastet në Kinë janë me burim nga jashtë vendit, ndërsa nuk janë regjistruar vdekje nga virusi. Në Kinë ku...

Një tornado në mes të një liqenit të Shkodrës

Një tornado në mes të një liqeni. Ky fenomen i jashtëzakonshëm i pikasur nga hapësira e NASA-s nuk...

Turqia vazhdon me lehtësimin e masave, trenat sërish qarkullojnë

Në një ceremoni në kryeqytetin Ankara, ministri turk i Transportit dhe Infrastrukturës, Adil Karaismailoğlu, e quajti këtë veprim një hap tjetër të...

Facebook do ta sjellë së shpejti CatchUp, aplikacionin e ri vetëm për thirrje

New Product Experimentation Team ka bërë të ditur se do ta sjellë së shpejti, një aplikacion të ngjashëm me Houseparty, por vetëm...

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim përshëndet vendimin e PD dhe Bashës për të përfunduar Reformën Zgjedhore.

Kim bie dakord me këtë vendim dhe gatishmëri ndërkohë që pret edhe liderët e tjerë të kenë të njëjtën gatishmëri udhëheqjeje.

STATUSI NGA YURI KIM

Ne mirëpresim vendimin e Kryetarit të PD Lulzim Basha për të përfunduar reformën zgjedhore. Ne mezi presim liderë të tjerë që tregojnë udhëheqje të ngjashme.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Për ne si Lëvizje për Drejtësi është e pa pranushme që dikush të këshilloj ose ta kërcënoj ose shantazhoj ndonjë prej deputeve.

Ne si Lëvizje për Drejtësi dega në kodër të Trimave Prishtinë mendoj se presidenti po kalo kompetencat...

Supë : E pasur dhe e shijshme

Kjo është supë tradicionale italiane, e cila ka prejardhjen që nga koha e vjetër romake Përbërësit:

Si të ulet sheqeri pa ilaçe: Pesë receta nga mjekësia popullore!

Sheqeri i ngritur në organizëm është problem serioz mjekësor, i cili nuk bën të injorohet Sasia e ngritur e...

SA PËRFITUAM NGA RAMAZANI

Falenderimi i takon Allahut dhe salavatet dhe përshëndetjet më të mira qofshin për të dërguarin e Allahut Muhamedin, familjen e tij dhe...

MEDITIME KURANORE – 154

1. Nata e Kadrit dhe vlerat e saj! U përmend nata e Kadrit në suren el Kadër pesë herë, në këto përmendje...