- Advertisement -spot_img

TAG

Albin Kurti

Kurti takohet me Yagcilar, shprehin gatishmëri për bashkëpunim

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti bashkë me anëtarin e Kryesisë së kësaj parti, Xhelal Sveçla, kanë pritur në takim kryetarin e Partisë Demokratike Turke...

Të mbyllur për disa orë, Rama nxjerr foton me Albin Kurtin: Patëm një moment pushimi të veçantë

Kryeministri Edi Rama është takuar mbrëmjen e kaluar me kryeministrin e zgjedhur të Kosovës Albin Kurti, i cili ka mbërritur në kryeministri pa eskortë...

Çfarë do të ndodhë me veriun e Kosovës? Albin Kurti: Do ta zhdukim praninë e Serbisë atje duke bashkëpunuar me serbët lokalë

Kryetari i Lëvizjes vetëvendosje Albin Kurti  ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se në veriun e Kosovës është problem prania ende...

Albin Kurti dhe kandidatët për deputet vizitojnë kompleksin e Lidhjes së Prizrenit

Kryetari i Lëvizjes Vetvendosje Albin Kurti dhe kandidatët për deputet në listën e VV-së nga Prizreni kanë vizituar sot kompleksin e Lidhjes së Prizrenit. "Sot,...

Latest news

- Advertisement -spot_img