- Advertisement -spot_img

TAG

Donald Trump

Trump: Turqia është një anëtare e mirë e NATO-s

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump deklaroi se Turqia është një anëtare e mirë e NATO-s. Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img