FANTASTIKE/ Albumi me dhelpra i një minatori fotograf

123
0

Ivan Kislov, një minator rus nga gadishulli Chukotsky, në kohën e tij të lire merret dhe me fotografinë.

Peizazhi arktik në verilindje të Rusisë është shtëpia e shumë kafshëve që ai ka një mundësi t’i takojë çdo ditë, e sidomos dhelprave.

Ja ç’ka kanë kapur shkrepjet e tij…/tesheshi.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here