Video

VITRINA E LIBRIT : Barra e penës

https://youtu.be/p9pXguW7FXk

Vitrina e Librit : FUQIA E VETEKONTROLLIT

https://youtu.be/9YIDy2mcHrU Shumë njerëz nuk mund të kontrollohen dhe kacafyten me tjerët, shpesh edhe me më të dashurit,...

SPORT

https://youtu.be/7F3BEr6Bi5U

Vitrina e Librit : Romani ISABELA

https://www.youtube.com/watch?v=RrQSbIAEEGs&ab_channel=DritaMediaTv Titulli: IsabelaTitulli i origjinalit: IsabellaAutor: Muhamed SaidPërktheu: Hanife Alija – DërgutiRedaktor: Bujar VerbovciRedaktore gjuhësor: Fatmire AjdiniKopertina:...

E bija e Hoxhës Fotomodele.

https://youtu.be/7sVpg0njN4A Libri “E bija e Hoxhës fotomodele” është libri më i ri i sjellë në treg i...

Të fundit

Rikthehet “Përbindëshi i Detit Kaspik”

Në brigjet perëndimore të Detit Kaspik shfaqet një relikt që ngjan me një përbindësh gjigant uji. Është e vështirë të imagjinosh që...

Mitsotakis: Jemi të gatshëm t’i drejtohemi Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë pë kufijtë detarë

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis pas një takimi me presidentin qipriot Nicos Anastasiades dhe atë egjiptian Fatah al Sisi në Nikozia, kryeministri grek...

Frikë nga mbyllja? Rriten shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektantët në Gjermani

Rriten sërish shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektuesit në Gjermani. Kështu ka deklaruar zyra e Statistikave, teksa shteti me ekonominë më të...

Policia Rrugore me Lamborghini Huracàn: Padova-Romë në tre orë!

Policët Rrugorë në Sant’Agata Bolognese kanë transportuar një veshkë nga Padova në Rome për 3 orë, gjatësi e cila zakonisht përshkohet për 5...

I frikshëm apo i mahnitshëm? Pamjet e hotelit më të veçantë

Nëse po kërkoni një vend pranë detit, dhe larg njerëzve, atëherë ky hotel në Suedi është i duhuri për ju.
- ISLAMSHOP.CH -