- Advertisement -spot_img

TAG

#126

Albin Kurti dhe kandidatët për deputet vizitojnë kompleksin e Lidhjes së Prizrenit

Kryetari i Lëvizjes Vetvendosje Albin Kurti dhe kandidatët për deputet në listën e VV-së nga Prizreni kanë vizituar sot kompleksin e Lidhjes së Prizrenit. "Sot,...

Latest news

- Advertisement -spot_img