- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim #Morine

Në kërkim ndërkombëtar për vjedhje dhe plagosje, arrestohet turku në Morinë

Policia Kufitare e Morinës ndaloi 1 shtetas turk të shpallur në kërkim ndërkombëtar, nga Gjermania, për vjedhje dhe për plagosje. These Are The Most Beautiful...

Latest news

- Advertisement -spot_img