- Advertisement -spot_img

TAG

Bruksel

Rama nxjerr fotot me kryeministrat e PSE: Vendimi pozitiv për Shqipërinë e Maqedoninë e Veriut, rëndësi për BE

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në “Facebook” foto nga takimi me kryeministrat europianë të Partive Socialiste si dhe komisionerët europianë socialistë në të cilin...

Latest news

- Advertisement -spot_img