- Advertisement -spot_img

TAG

Gjermani

Erdogan: Turqia është çelësi i paqes në Libi me përpjekjet e saj në terren dhe diplomaci

Presidenti Recep Tayyip Erdogan deklaroi të dielën se shpresa e rigjallëruar në Libi me anë të armëpushimit dhe Samitit të Berlinit nuk duhet të...

Gjermania injoron vendimin e presidentit Trump, ndaj pajisjeve të Huawei

Pas raporteve të fundit që Presidenti Trump ishte gati të bënte disa lëshime në ndalimin e Huawei, asgjë nuk u bë gjatë bisedimeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img