- Advertisement -spot_img

TAG

#kosovē #follower #politike #Flashr #LajmiFundit #tirana #TopFans

Rama viziton Kosovën në 25-vjetorin e çlirimit, takim me Osmanin

Kryeministri Edi Rama zhvillon këtë të hënë (10 Qershor) një vizitë në Prishtinë, me rastin e 25 vjetorit të ndërhyrjes së NATO-s dhe çlirimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img