- Advertisement -spot_img

TAG

kthesa e Pishkashit

Makina del nga rruga dhe përfundon në lumë, tre të plagosur në Prrenjas

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 08:00 në Prrenjas, në vendin e njohur si kthesat e Pishkashit. Mjeti tip “Volswagen”...

Latest news

- Advertisement -spot_img