- Advertisement -spot_img

TAG

lufta kundër terrorit

Altun: Ajo çfarë kërkon Turqia është mbështetja e saj në luftën kundër terrorit

Drejtori i Drejtorisë së Komunikimeve të Presidencës turke, Fahrettin Altun tha se Turqia duke menaxhuar me krizën e refugjatëve dhe luftuar kundër organizatës terroriste DAESH...

Erdogan: Shpëtuam vendin tonë nga lojërat tinëzare

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) tha se me luftën e bërë kundër fuqive të mëdha Turqia ka arritur me sukses të shpëtojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img