- Advertisement -spot_img

TAG

lulzim basha

Një PD e djathtë dhe pluraliste, shansi i fundit kundër regjimit

Nga: Vehap Kola Një ndër mësimet më të mëdha që njerëzimi ka nxjerrë nga holokausti është se, nëse krijohen kushtet shoqërore dhe politike që favorizojnë...

Basha: Kryebashkiakët e Ramës një bandë kriminelësh e hajdutësh

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e konsideroi qëndresën e opozitës, vendimin për djegien e mandateve dhe protestat e saj si një nga arsyet...

“Zgjidhja kalon nga politikanë me pranga në duar”, mesazhi i Bashës

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaron se kësaj radhe zgjidhja e krizës kalon nga politikanë me pranga në duar. Në një postim mëngjesin e sotëm në...

Latest news

- Advertisement -spot_img