- Advertisement -spot_img

TAG

marrëveshja Turqi-ShBA për Sirinë verilindore

Çavusoglu: Me fuqinë tonë në terren dhe tryezë arritëm ato që donim

Ministri i Punëve të Jashtme, Mevlyt Çavushollu (Mevlüt Çavuşoğlu) tha se në thelbin e memorandumit të mirëkuptimit të arritur me Federatën e Rusisë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img