- Advertisement -spot_img

TAG

“Mercedes Benz”

(VIDEO-FOTO) Atentati me tritol në Tiranë, objektivi kunati i Domart Konjarit

Tirana u trondit mëngjesin e kësaj të premte nga një shpërthim tritoli në një automjet luksoz tip “Mercedes Benz”. Shpërthimi ka qenë i telekomanduar dhe për...

Latest news

- Advertisement -spot_img