- Advertisement -spot_img

TAG

minishengeni Ballkanik

Minishengeni Ballkanik/ Shoqëria civile nga Pogradeci: Tradhëti kombëtare!

Takimi tre palësh në Ohër mes kryeministrit të Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe Presidentit serb Aleksandër Vuçiç, ka sjellë...

Pse u shfaq Minishengeni Ballkanik?/ Ish-deputeti i PS: Rama sfidoi BE-në

Kryeministri Edi Rama sfidoi Bashkimin Europian me minishengenin Ballkanik. Kështu shkruan në një reagim në rrjet ish-deputeti socialist, Elmaz Sherifi. Sipas tij, Rama u shfaq...

Latest news

- Advertisement -spot_img