- Advertisement -spot_img

TAG

ndihma humanitare

TIKA dërgon ndihma humanitare palestinezëve në Rripin e Gazës

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) shpërndau ndihma humanitare për 1 mijë e 100 familje të prekura nga sulmet e fundit të Izraelit në...

Latest news

- Advertisement -spot_img