- Advertisement -spot_img

TAG

#parlamentieu #bota #politike #Flash #follower #LajmiFundit #tirana

Qendra e djathtë shpall fitoren e zgjedhjeve për Parlamentin Evropian

Qendra e djathtë e BE-së festoi fitoren pas rezultateve të përkohshme për zgjedhjet e Parlamentit Evropian dhe rriti shanset e presidentes së Komisionit Evropian...

Latest news

- Advertisement -spot_img