- Advertisement -spot_img

TAG

patrullim i përbashkët

Akar: Patrullimet e përbashkëta turko-ruse do të jenë edhe më të dobishme

Ministri i Mbrojtjes Kombëtare, Hulusi Akar tha se patrullimet e përbashkëta turko-ruse në ditët e ardhshme do të jenë edhe më të suksesshme dhe...

Çavusoglu: Me fuqinë tonë në terren dhe tryezë arritëm ato që donim

Ministri i Punëve të Jashtme, Mevlyt Çavushollu (Mevlüt Çavuşoğlu) tha se në thelbin e memorandumit të mirëkuptimit të arritur me Federatën e Rusisë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img