- Advertisement -spot_img

TAG

rusi

Turqia nuk do të hezitojë të hedh çdo hap të nevojshëm për sigurinë e popullit dhe rajonit

Kryetari i Kuvendit të Madh Popullor të Turqisë, Mustafa Sentop bëri të ditur që Turqia nuk do të hezitojë të hedh çdo hap që ajo...

Regjimi i Esadit dhe Rusia ngushtojnë rrethin përreth Zonës së Çtensionimit në Idlib

Ndërkohë që regjimi i Beshar Esadit me mbështetjen e Rusisë arriti të rimarrë një fshat dhe një kodër me rëndësi strategjike në Idlib, nga...

Rusi, hetuesit polakë rishqyrtojnë katastrofën në Smolensk

Hetuesit polakë dhe rusë rifilluan një shqyrtim të mbetjeve të avionit të rrëzuar në vitin 2010 në Rusinë perëndimore, që vrau presidentin e atëhershëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img