- Advertisement -spot_img

TAG

S-400

Turqia nuk do të hezitojë të hedh çdo hap të nevojshëm për sigurinë e popullit dhe rajonit

Kryetari i Kuvendit të Madh Popullor të Turqisë, Mustafa Sentop bëri të ditur që Turqia nuk do të hezitojë të hedh çdo hap që ajo...

Latest news

- Advertisement -spot_img