- Advertisement -spot_img

TAG

Shoqëria civile

Minishengeni Ballkanik/ Shoqëria civile nga Pogradeci: Tradhëti kombëtare!

Takimi tre palësh në Ohër mes kryeministrit të Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe Presidentit serb Aleksandër Vuçiç, ka sjellë...

Latest news

- Advertisement -spot_img