- Advertisement -spot_img

TAG

siguri

SHBA dhe Rusia rivendosin bashkëpunimin për sigurinë kibernetike

Shërbimet sekrete ruse dhe amerikane rivendosën progresivisht bashkëpunimin e tyre për sa i përket sigurisë kibernetike, konfirmoi sot drejtori i FSB-së, ndërkohë që dy...

Latest news

- Advertisement -spot_img