- Advertisement -spot_img

TAG

sulm ndaj civilëve

YPG/PKK sulmon civilët në Jerablus, raportohen të vrarë dhe të plagosur

Dy vetë kanë humbur jetën si pasojë e sulmit të organizatës separatiste terroriste YPG/PKK ndaj një automobili civil, që kishte brenda gra e fëmijë, në nënprefekturën Jerablus,...

Latest news

- Advertisement -spot_img