- Advertisement -spot_img

TAG

sulm

Turqia u përgjigjet sulmeve të PKK/YPG-së në veri të Sirisë

“Brenda zonës së veprimit të vetëmbrojtjes, iu dha përgjigjja e nevojshme provokimeve/sulmeve që organizata terroriste PKK/YPG kreu me mortaja dhe të shtëna artilerie kundër...

Latest news

- Advertisement -spot_img