- Advertisement -spot_img

TAG

sulmet ajrore

Regjimi i Esadit dhe Rusia ngushtojnë rrethin përreth Zonës së Çtensionimit në Idlib

Ndërkohë që regjimi i Beshar Esadit me mbështetjen e Rusisë arriti të rimarrë një fshat dhe një kodër me rëndësi strategjike në Idlib, nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img