- Advertisement -spot_img

TAG

Tritol poshtë Benzit

Tritol poshtë Benzit/ Shpërthen i fuqishëm në Tiranë, terrizohen qytetarët (EMRI)

Një makinë ka shpërthyer në rrugën “Ramazan Bogdani” në Tiranë, mëngjesin e kësaj të premteje. Shpërthimi ka ndodhur ngjitur me ‘Frigoriferin’ dhe mendohet të jetë shkaktuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img