- Advertisement -spot_img

TAG

Viti i Ri

Erdogan: Në vitet 2020 do të vazhdojmë të punojmë për t’i shtuar vendit vepra të reja

Presidenti Rexhep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdoğan) tha se do të vazhdojnë të punojnë edhe gjatë viteve 2020 dhe të jenë shërbyes të kombit. Erdoan...

Latest news

- Advertisement -spot_img