- Advertisement -spot_img

TAG

zonat

Goditja nga Uragani Dorian, autoritetet vëmendje ndaj zonave të prekura

Dorian u dobësua duke u shndërruar në një uragan të kategorisë së parë të premten, pasi shkaktoi tornado dhe përmbytje rrugësh në Karolinën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img