Alibeaj pas mbledhjes: Pse rikthyet gardën, ndiheni i kërcënuar?

Mos i humb

Kryetari i komanduar i PD Enkelejd Alibeaj ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamentar, ku është diskutuar në lidhje me zgjedhjet e 14 majit.

Ai tha se ditën e nesërme do të njoftohet për vendimet e marra, pasi të formalizohen.

Ndërkaq i pyetur se përse shoqërohej nga garda dhe nëse ndihej i kërcënuar, ai tha se kjo është vetëm për shkak të procedurës ligjore.

“Nuk kam dashur t’i mbajë, por është detyrim i gardës që në situata zgjedhorë duhet të shoqërohet”, tha ai.

A ndihet i kërcënuar?

“Asnjëherë, kurrë!”, deklaroi Alibeaj.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit