Arrestohen të rinjtë në Berat, vodhën 6 kondicionerë në ambientët ku punonin.

Mos i humb

Policia në Berat ka arrestuar disa të rinj, që dyshohet se kanë vjedhur kondicionerë në ambientet e punës ku punonin.

Gjithashtu, në pranga ka rënë edhe një 17-vjeçar, pasi dyshohet se ka vjedhur naftë.

Njoftimi:

Seksioni për Hetimin e Krimeve Ekonomiko-Financiare arrestoi në flagrancë shtetasit D. Z., 37 vjeç, D. O., 29 vjeç dhe K. M., 21 vjeç, banues në Berat, pasi dyshohet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë vjedhur 6 kondicionerë në ambientet e kompanisë ku punonin.

Komisariati i Policisë Durrës arrestoi në flagrancë shtetasin D. A., 17 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka vjedhur një sasi nafte nga një kamion, në lagjen nr.14, Durrës.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit