Basha, takime me qytetarët në degën 8

Mos i humb

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në vijim të turit të tij të takimeve, e ka nisur ditën sot në lagjen e tij të vjetër në Tiranë, tek lagjja 8, aty ku ka lindur dhe është rritur.

Me një postim në faqen e tij, në rrjetet sociale, Basha përcolli momente nga këto takime.

“Zemra e Tiranës”, shkruan Basha.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit