Batakçiu – Orhan Kemal

Mos i humb

Autor: Orhan Kemal
Përktheu: Xhimi Lazri
Botuesi: Shtëpia Botuese “Fan Noli”

Shitej drogë, opium, falsifikoheshin raportet e dentistëve dhe të dënuarit rrinin jashtë deri natën vonë…dhe më e keqja ishte se Drejtori i mëparshëm vinte në burg i dehur tapë dhe luante kumar me të dënuarit.
Avokati, edhe pse i dinte të gjitha këto, bërtiti gjojë sikur ishte i befasuar.

MUND TA POROSISNI NË : www.fri.swiss/ ose ne numrin e telefonit :+41 79 469 50 36

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit