Berisha mbërrin në Pallatin e Kongreseve i shoqëruar nga bashkëshortja dhe vajza

Mos i humb

Ditën e sotme mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike në sallën e Pallatit të Kongreseve. Ish-kryeministri Sali Berisha mbërrin në ambientet e Pallatit të Kongreseve i shoqëruar nga bashkëshortja, Liri Berisha dhe vajza e tij, Argita Malltezi.

Në këtë mbledhje pritet të bëhet votëbesimi i kryetarit të partisë.

Në rendin e ditës janë edhe disa pika të tjera që lidhen me zhvillimet e brendshme në parti dhe gjendjen ku e sipas PD e ka futur Shqipërinë “politika anti-shoqërore dhe anti-kombëtare e Edi Ramës”.

Ndërkohë një ditë më parë, kryedemokrati Sali Berisha tha se Kuvendi ka për “qëllim ndezjen e fuqishme të motorëve të aksionit politik dhe të betejës pa kthim”.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit