Video

Përballë fakftit e ftuar në Studio Doriana Bezat gazetare e News24.

https://youtu.be/Eukq5hZOzV8 Përballë fakftIt Atëherë Dorjana vetëm këtë muaj Pra ne qershor kemi 2 vrasje te bujshme.

Përballë Faktit : E ftuar Suareza Nakuçi

https://youtu.be/_Xh7wpbepVw

Thesari i Diturisë

https://youtu.be/dkXdtLy3xWk Në fjalët e All llahut të Lartësuar :”E nuk ka asnjë send...

10 Çelësat e Suksesit nga Dr . Ibrahim el-Fekij

https://youtu.be/oEfE6heaUpA Një nga çelësat më të rëndësishëm për sukses është pasja e disiplinës për të bërë atë...

Përballë faktit i ftuar Erjon Skëndaj

https://youtu.be/hDwwraDrmj4

Rrugët me pak udhëtar – Tregime motivuese

https://youtu.be/ngRwUGQ62C0 Një libër me tregime motivuese nga jeta e përditshme, me ndodhi nga më të ndryshmet. Udhërrëfyes...

DIALOG ME MIKUN ATEIST

https://youtu.be/u5BOqNLEvS4 Dialogu me mikun ateist nga Mustafa Mahmud, nje libër i cilësisë së lartë dhe shume i...

FALJA E NAMAZIT TE FITER BAJRAMIT 2020

https://youtu.be/6F2Q1mctyGE

EDHE GRATE I SHTYPIN GRATE

https://youtu.be/br6YJaJUA8Y MUND TA POROSISNI NË :www.islamshop.ch , ose ne numrin e telefonit :+41 79 469 50 36

Të fundit

Rikthehet “Përbindëshi i Detit Kaspik”

Në brigjet perëndimore të Detit Kaspik shfaqet një relikt që ngjan me një përbindësh gjigant uji. Është e vështirë të imagjinosh që...

Mitsotakis: Jemi të gatshëm t’i drejtohemi Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë pë kufijtë detarë

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis pas një takimi me presidentin qipriot Nicos Anastasiades dhe atë egjiptian Fatah al Sisi në Nikozia, kryeministri grek...

Frikë nga mbyllja? Rriten shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektantët në Gjermani

Rriten sërish shitjet e letrës higjienike dhe dezinfektuesit në Gjermani. Kështu ka deklaruar zyra e Statistikave, teksa shteti me ekonominë më të...

Policia Rrugore me Lamborghini Huracàn: Padova-Romë në tre orë!

Policët Rrugorë në Sant’Agata Bolognese kanë transportuar një veshkë nga Padova në Rome për 3 orë, gjatësi e cila zakonisht përshkohet për 5...

I frikshëm apo i mahnitshëm? Pamjet e hotelit më të veçantë

Nëse po kërkoni një vend pranë detit, dhe larg njerëzve, atëherë ky hotel në Suedi është i duhuri për ju.
- ISLAMSHOP.CH -