Këngë dhe valle! Afganët festojnë për Shqipërinë: I vlerësojmë shumë që na pritën

Mos i humb

Afganët e strehuar në Lezhë kanë festuar festat kombëtare të 28-29 nëntorit.

Videoja e mëposhtme është postuar nga një prej refugjatëve afganë i cili më parë kishte punuar si gazetar në Afganistan.

Ai shkruan në postimin e tij se kjo mbledhje e madhe ishte bërë për të festuar festën kombëtare të Shqipërisë dhe se kishin një vlerësim të madh për shqiptarët që i pritën.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit