Klevis Balliu: Drejtësia e narkoshtetit shërben për ti liruar nga burgu kriminelët

Mos i humb

Klevis Balliu ka reaguar pasi Prokuroria kërkoi ndryshimin e akuzës për anëtarët e fisit Rraja, të cilët dhunuan dy kushërinj të fisit Maja.

Balliu thotë se lidhja e qeverisë me krimin është aq e “hapur dhe e pastër, por drejtësia e narkoshtetit shërben për ti liruar nga burgu kriminelët”.

“Rama Rrajën e emëroj deputet, Gjokën e firmosi si investitor strategjik.

Lidhja e qeverisë me krimin është aq e hapur dhe e pastër sa në çdo vënd të botës Rama do hetohej për lidhjet e tij me këto organizata kriminale. Por drejtësia e narkoshtetit shërben për ti liruar nga burgu kriminelët.

Ndaj sot Prokuroria ndryshonë akuzën në plagosje të lehtë dhe mohon edhe pistoletën në dorë të dhunuesve”, shprehet ai në një postim të bërë në Facebook.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit