Krem për flokë me kolagjen

Mos i humb

Krem Trajtues për flokët me kolagjen dhe keratine!

Posçërisht për flokët e lyer!

Për flokë kaçurrela, me ngjyra dhe të thata .

Ushqen dhe zbut flokët e dëmtuar, me 100% të përbërësve me origjinë natyrale, ndihmon në forcimin e kokës dhe në ndalimin e rënies së flokëve.

Zbutë flokët e thatë dhe të dredhur që është e vështirë për tu modeluar.

Rikthen shkëlqimin dhe forcën.

Sasia : 500 ml

MUND TA POROSISNI NË : www.islamshop.ch / www.fri.swiss/ ose ne numrin e telefonit :+41 79 469 50 36

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit