Macja me katër veshë bëhet virale në rrjet

Mos i humb

Një mace që ka lindur me katër veshë po “pushton” Instagramin dhe po grumbullon mijëra fansa në të njëjtën kohë. Kotelja, e quajtur Midas tashmë numëron më shumë se 19 mijë ndjekës në Instagram, pasi pronarja e saj hapi një llogari tre javë më parë.

Macja ka katër veshë për shkak të një mutacioni gjenetik. Macja katër muajshe u adoptua nga një grua në Turqi, e cila shpreson se përpjekjet e saj do të inkurajojnë njerëzit e tjerë të marrin kafshë shtëpiake që mund të mos jenë 100 për qind normale.

Midas, një kotele me katër veshë që vjen nga Turqia numëron tashmë 19,300 ndjekës në Instagram, pasi sapo ka krijuar llogarinë e saj tre javë më parë.

Maceja e re, e cila ia detyron veshët e saj të veçantë një mutacioni gjenetik, është shoqja më e mirë me qenin e familjes Suzy, në foto

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit