Nxirret e pajetë 35-vjeçarja në bregun e liqenit të Fierzës

Mos i humb

Një 35-vjeçare është nxjerret e pajetë në bregun e liqenit të Fierzës.

Përmes një reagimi, policia thotë se trupi i 35-vjeçares është gjetur në orët e para të mëngjesit të së martës, në vendin e quajtur “Shtrazë”.

Në orët e para të mëngjesit, në vendin e quajtur “Shtrazë”, në bregun e liqenit të Fierzës, është konstatuar e pajetë një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 35 vjeçe.

Gjatë këqyrjes së trupit të pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se kjo shtetase është vetëmbytur.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kësaj shtetaseje dhe për zbardhjen e rrethaneve të humbjes së jetës.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit