Pastrues fytyre nga fara e zezë

Mos i humb

Një Pastrues natyral nga fara e zezë, qetësuese që pastron thellësisht lëkurën tuaj me përfitimet e shtuara të ekstrakteve të farave të zeza dhe bimëve.

Nxjerr papastërtitë, heq poret dhe heq qelizat e thata të vdekura nga sipërfaqja e lëkurës suaj. Rimbush lagështinë e humbur dhe mbron lëkurën duke ju dhënë një lëkurë të butë të freskët dhe të shëndetshme.

Tub paketimi

Madhësia: 150ml
Prodhuesi: Fleurs nga Hemani
Pesha: 175 (gram)

MUND TA POROSISNI NË : www.islamshop.ch / www.fri.swiss/ ose ne numrin e telefonit :+41 79 469 50 36

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit