Përplasi 10-vjeçaren me furgon, policia e vë në pranga

Mos i humb

Policia ka arrestuar në Burrel një 57-vjeçar, drejtues i një furgoni, i cili ka aksidentuar një 10-vjeçare.

Bëhet e ditur se në pranga është vënë shtetasi Besim Milloshi, 57 vjeç, banues në Burrel.

Arrestimi i tij u bë pasi në qytetin e Burrelit, duke drejtuar automjetin furgon me targa AA 114 MC ka aksidentuar shtetasen e mitur E.M, 10 vjeçe, e cila ka marrë dëmtime në trup, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit