Po udhëtonin me makinë, babë e bir tmerrohen nga “vizita” e papritur

Mos i humb

Nga vrasja tek prodhimi e shitja e drogës, kush janë 3 vlonjatët që OFL i kërkon të deklarojnë pasurinë

Operacioni ‘Forca e Ligjit’ është ndalur sot në Vlorë, ku 3 subjekteve iu është kerkuar të deklarojnë pasurinë. Bëhet...

Afganistan, 20 pjesëtarë të sigurisë humbin jetën në një sulm të talibanëve

Të paktën 20 pjesëtarë të sigurisë humbën jetën në një sulm nga militantët talibanë në pikën ushtarake në rrethin Hashrud të provincës...

Iran, shkon në mbi 32 mijë numri i viktimave nga COVID-19

Me 335 vdekje të regjistruara gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Iran, numri i viktimave ka arritur...

Akar: Kontrollet dhe përgatitjet për sistemin S-400 vazhdojnë siç janë parashikuar

Akar: Kontrollet dhe përgatitjet për sistemin S-400 vazhdojnë siç janë parashikuar. Akar: (Për sistemin e mbrojtjes ajrore e raketore...

Një gjarpër u ka shkaktuar jo pak telash një turku që po udhëtonte me makinë nga Bursa për në Izmir. Ndërsa udhëtonte, Koray Fırıncıoğul pa t’i dilte nga pjesa e parme e makinës një gjarpër, të cilin më pas e humbi nga sytë.

Tre ditë pas incidentit, Remzi Fırıncıoğulları, babai i Koray Fırıncıoğulları kërkoi ndihmën e zjarrfikësve kur pa se gjarpri vijoi të ishte në makinë. Ekipi kërkoi për gjarprin por nuk e gjeti kurrë.

Por, si duket zvarraniku vijonte të ishte në makinë dhe bëri një tjetër dalje ndërsa babë e bir udhëtonin.

Fırıncıoğulları e dërgoi serish makinën për kontroll dhe zvarraniku i rrezikshëm serish nuk u gjet, ndërsa ata menduan se mund të kishte rënë nga makina.

Ata e kanë filmuar me celular momentin kur gjarpri u doli në xhamin e përparmë të makinës. 

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Britania refuzon bllokimin kombëtar për shkak të COVID-19

Qeveria e Britanisë së Madhe po këmbëngul që një bllokim kombëtar nuk do të ishte mënyra e duhur për të përballur ringjalljen...

Reduktohen trenat e natës nga Austria për në Zvicër e Gjermani

Për shkak të infektimeve në rritje të koronavirusit dhe kufizimeve të udhëtimit, ÖBB (Österreiche Bundesbahnen) (Hekurudhat Federale të Austrisë) do të zvogëlojnë...

Mbyllje e dytë e përgjithshme për Greqinë? Rekord infektimesh me Covid-19, ja cilat qytete hyjnë sot në karantinë

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis ne një mbledhje urgjente te kabinetit ka deklaruar se prej se premtes do te shpalle masa te reja...

Fier, arrestohet pas 12 vitesh 47 vjeçari i dënuar për shfrytëzim prostitucioni

Policia e Fierit kap dhe ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për veprën penale “Shfrytëzim prostitucioni”, i dënuar me 4 vjet...

Faktori Që Ndikon Në Shtimin Në Peshë – Këshillat Që Ju Duhen

Ushqyerja e keqe dhe shtimi në peshë janë pjesë e një cikli vicioz që rrezikon shëndetin jo vetëm të të rriturve por...