Rama vizitë zyrtare në Egjipt, pritet nga homologu Madbouly, publikon pamjet e ceremonisë së pritjes në aeroport

Mos i humb

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot për një vizitë zyrtare në Egjipt.

Rama publikon pamjet e mbërritjes në Egjipt dhe ceremonisë së pritjes në aeroportin egjiptian nga kryeministri Moustafa Madbouly. Pas pritjes zyrtare në aeroport, dy kryeministrat janë drejtuar drejt godinës qeveritare, ku do të zhvillojnë një takim mes tyre.

Nuk dihen ende arsyet e kësaj vizite, por në vijim pritet që të zbardhen detaje nga vizita, por edhe nga takimi i kryeministrit shqiptar me homologun e tij egjiptian.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit