- Advertisement -spot_img

TAG

Bashkimi Evropian

Aksoy: Bashkimi Evropian nuk është një gjykatë ndërkombëtare

Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Jashtme të Turqisë, Hami Aksoj (Aksoy) tha se Bashkimi Evropian nuk ka asnjë autorizim për sa i përket...

Bisedë telefonike Erdogan-Von der Leyen, në fokus marrëdhëniet Turqi-BE dhe refugjatët

Kërkesa për bisedë telefonike erdhi nga Von der Leyen, në ditën e parë të detyrës së saj të re. Gjatë kësaj bisede palët shkëmbyen mendimet...

Latest news

- Advertisement -spot_img