- Advertisement -spot_img

TAG

Bosnjë-Hercegovinë

Çavusoglu uron ministren e re të Jashtme të Bosnjë-Hercegovinës

Sipas informacionit të siguruar nga burimet diplomatike Çavushollu ka realizuar një bisedë telefonike me zonjën Turkoviç, ministre e Punëve të Jashtme dhe zv.kryetare e...

Latest news

- Advertisement -spot_img