- Advertisement -spot_img

TAG

Bundestagu

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, numri dy i CDU/CSU: Hap i rëndësishëm, të bëhet siç e ka kërkuar Bundestagu

Nënkryetari i grupit parlamentar CDU/CSU në Bundestagun Gjerman, Johann David Wadephul, e ka përshëndetur nismën e re të pozitës dhe opozitës së bashkuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img